ធនាគារ អេស អ៊ឹម ប៊ី ស៊ី (SMBC) បានបរិច្ខាថវិការបស់ខ្លួនក្នុងការសាងសង់ប្រព័ន្ធទឹកស្អាតនៅសាលាបឋមសិក្សាគោកសង្កែ និងសាលាបឋមសិក្សារំដួលវាសនា
ថ្ងៃទី១២ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២២
នៅថ្ងៃទី១២ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២២ បណ្ឌិត ព្រំ វិសុទ្ធ ប្រធានមូលនិធិអេស៊ីលីដា-ចារឌីនសំរាប់ការអប់រំ បានប្រកាសនៅថ្ងៃនេះថា ធនាគារ អេស អ៊ឹម ប៊ី ស៊ី (SMBC) ដែលជាភាហ៊ុនិកមួយក្នុងចំណោមភាគហ៊ុនិករបស់ធនាគារ អេស៊ីលីដា ភីអិលស៊ី បានបរិច្ខាថវិការបស់ខ្លួនក្នុងការសាងសង់ប្រព័ន្ធទឹកស្អាតនៅសាលាបឋមសិក្សាគោកសង្កែ និងសាលាបឋមសិក្សារំដួលវាសនាក្នុងខេត្តឧត្តរមានជ័យ ដែលបានសាងសង់ដោយមូលនិធិអេស៊ីលីដា-ចារឌីនសំរាប់ការអប់រំ ។
ប្រព័ន្ធទឹកស្អាតនេះ នឹងផ្តល់ជាផលប្រយោជន៍ដល់សហគមន៍ និងសិក្សានុសិស្សនៅទីនោះ មានទឹកស្អាតប្រើប្រាស់ និងទឹកស្អាតញុំ សំរាប់ការពារសុខភាព និងគុណភាពនៃជីវិតរបស់ពួកគេ ។ ក្នុងនាមមូលនិធិអេស៊ីលីដា-ចារឌីនសំរាប់ការអប់រំ សូមថ្លែងអំណរគុណយ៉ាងជ្រាលជ្រៅចំពោះទឹកចិត្តសម្បបុរសធម៌នេះ និងសូមជូនពរឱ្យ ធនាគារ អេស អ៊ឹម ប៊ី ស៊ី (SMBC) មានការរីកចំរើន និងជោគជ័យក្នុងអាជីវកម្មរបស់ខ្លួន ។
»  ព័ត៌មាន  »  ធនាគារ អេស អ៊ឹម ប៊ី ស៊ី (SMBC) បានបរិច្ខាថវិការបស់ខ្លួនក្នុងការសាងសង់ប្រព័ន្ធទឹកស្អាតនៅសាលាបឋមសិក្សាគោកសង្កែ និងសាលាបឋមសិក្សារំដួលវាសនា

SMBC donate their fund for installing a clean water treatment facilities at Kork Sangke and Romduol Veasna schools
August 12, 2022
Phnom Penh, August 12th, 2022: Dr. Prom Visoth, Chairman of ACLEDA-Jardines Educational Foundation announced today that SMBC who is one of shareholders of ACLEDA Bank Plc to donate their fund for installing a clean water treatment facilities at Kork Sangke and Romduol Veasna schools in Oddor Meanchhey province.
These clean water treatment facilities would allow the communities and students over there to be able to access to safe clean water and drinking water to protect their health and quality of life. We, on behalf of ACLEDA-Jardines Educational Foundation, would thank for your great generous and wishing your company a prosperity and success.
»  News  »  SMBC donate their fund for installing a clean water treatment facilities at Kork Sangke and Romduol Veasna schools